Aktualności 2019-08-15T12:51:03+00:00

AKTUALNOŚCI

15.08.219 REKRUTACJA TRWA!

Zapraszamy do zapisania się do naszej szkoły:
Do szkoły, w której nie tylko najwięcej słuchaczy zdawało maturę.
Do szkoły, w której nie tylko najwięcej słuchaczy zdało maturę.
Ale do szkoły, w której dodatkowo osiągnęli najlepsze wyniki!

Serdecznie gratulujemy naszym słuchaczom i nauczycielom.

JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

A poniżej wyniki do porównania z innymi szkołami z naszego regionu.

13.12.2018 – Powoli zbliżamy się do końca pierwszego semestru. Jak chcecie się dowiedzieć jak będzie wyglądał przyszły, koniecznie zajrzyjcie do działu dla słuchacza. W zakładce pliki do pobrania czeka na Was, jeszcze pachnący nowością, plan zajęć i zjazdów na 2 semestr.

Uwaga trzecioklasiści! Zwróćcie szczególną uwagę na terminy dodatkowych zjazdów zorganizowanych tylko dla Was.

Pliki do pobrania -> Klik!
zjazdy licealne

09.09.2018 – Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku zdawalność matur w naszej szkole to 98%!

Do matury przystąpiło 48 uczniów, z czego 47 ukończyło egzamin z wynikiem pozytywnym. 🙂 Niestety nawet najlepsi nauczyciele nic nie pomogą jak się nie podejdzie do egzaminu, ale mimo wszystko nas wyniki bardzo satysfakcjonuje i jesteśmy dumni z naszych słuchaczy!

Mamy nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej! Trzymamy kciuki!

egzamin maturalny szczecin

08.09.2018 – Rok Szkolny 2018/2019 zbliża się wielkimi krokami.

Jeszcze tylko miesiąc nudnych wakacji i  już od września rozpoczynamy naukę! Hura!

Jak będzie wyglądał najbliższy semestr dowiecie się ściągając najnowszy plan lekcji i terminarz zjazdów z zakładki „Do pobrania” w formie pdf lub możecie go podejrzeć w dziale „Dla Słuchacza”.

Do zobaczenia!

Dla Słuchacza -> Klik!
Pliki do pobrania -> Klik!
zaliczenia i egzaminy liceum sukces

10.07.2018 – Uwaga! Uwaga! 3… 2…. 1… START! Otwieramy nabór na rok szkolny 2018/2019.

Zapraszamy słuchaczy do wszystkich klas, bez względu na wiek, płeć czy pochodzenie. W naszym liceum uczą się słuchacze z Polski, Niemiec, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Bez względu czy masz 18 czy 80 lat, na średnie wykształcenie i maturę nigdy nie jest za późno! Zapraszamy do naszego formularza kontaktowego przez stronę lub do kontaktu telefonicznego!

Skończyłeś naukę na gimnazjum? A może jeszcze po starej szkole podstawowej? Powinęła się noga w liceum? Wypadek losowy? Przerwałeś naukę w zeszłym roku, a może 30 lat temu? Wielkie klasy gdzie jesteś tylko numerem w dzienniku nie są dla Ciebie? Potrzebujesz indywidualnego podejścia? Zapraszamy do nas! Nasza wyśmienita kadra pedagogiczna przedstawi w jasny i zrozumiały sposób materiał Liceum i przygotuje do Egzaminu Maturalnego podczas kameralnych, weekendowych zajęć. Nie musisz rezygnować z pracy czy życia rodzinnego. Do każdej osoby i każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Obierz z nami kurs na SUKCES!

04.05.2018 –Hura! Hura! Dzisiaj Matura! Nasi maturzyści tak wyglądali zaraz przed rozpoczęciem egzaminu dojrzałości. Czy wyglądali na zestresowanych? NIE! Solidna dawka nauki zafundowana przez naszych pedagogów i zaszczepiona pewność siebie spowodowały, że każdy otwierał arkusze egzaminacyjne z uśmiechem na ustach! Nie wierzycie? Zajrzyjcie do galerii.

Więcej zdjęć w galerii -> Klik!

25.04.2018 – Właśnie pożegnaliśmy naszych trzecioklasistów! Dumni i weseli odbierali swoje świadectwa z rąk kadry pedagogicznej. Ciężko jest nam się z nimi rozstawać, ale spotkamy się za parę dni na maturze! Trzymamy kciuki!

Zapraszamy do galerii!

27.02.2018 – Drodzy słuchacze, właśnie dodaliśmy terminy zaliczeń na zbliżający się semestr. Znajdziecie go w zakładce dla słuchacza->zaliczenia i egzaminy, jak również w plikach do pobrania w formie pdf.

Przypominamy również  o odwiedzaniu naszej strony na Facebooku, skąd najszybciej dowiecie się o najważniejszych kwestiach!

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku
egzamin maturalny szczecin

21.01.2018 – Drodzy słuchacze, właśnie dodaliśmy terminy zjazdów i plan lekcji na zbliżający się semestr. Znajdziecie go w zakładce dla słuchacza i w plikach do pobrania w formie pdf.
Zapraszamy również do śledzenia naszej strony na Facebooku. Na bieżąco będziemy tam informować i przypominać o zmianach, nowych planach lekcji lub najbardziej istotnych dla Państwa kwestiach.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku

21.12.2017 – Nowa strona CE Sukces już działa. Powiadom znajomych!

centrum edukacji sukces

30.09.2017 – Nasza absolwentka Karolina Bartniczuk uzyskała najlepszy wynik podczas postępowania rekrutacyjnego na pierwszy rok studiów w roku akademickim 2017/2018 i otrzymała indeks z rąk JM Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego prof. Dr hab. Edwarda Włodarczyka – serdecznie gratulujemy!

liceum ogólnokształcące szczecin